TS-1094S-A12B3-D2
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
TS-1094S-A12B3-D2
JLCPCB Part #
C5148415
Package
SMD,12x12mm
Description
-25℃~+85℃ 12V 12mm 12mm 2.5N 200,000 Cycles 50mA 9.5mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,12x12mm Tactile Switches ROHS