TS-1047-A48B3-D2
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
TS-1047-A48B3-D2
JLCPCB Part #
C7464592
Package
SMD,6.2x6.4mm
Description
-25℃~+75℃ 100,000 Cycles 12V 2.5N 4.8mm 50mA 6.2mm 6.4mm Blue Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6.2x6.4mm Tactile Switches ROHS