TS-1033S-A45B3-C3D2-R
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
TS-1033S-A45B3-C3D2-R
JLCPCB Part #
C7464645
Package
SMD,6x6mm
Description
-25℃~+75℃ 100,000 Cycles 12V 2.5N 4.5mm 50mA 6mm 6mm Gull Wing IP67 Red Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS