VMMI1652G470MV
MFR.Part #
VMMI1652G470MV
JLCPCB Part #
C487273
Description
16.5mm 16mm 400V 47uF ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS