VMMD0791J680MV
MFR.Part #
VMMD0791J680MV
JLCPCB Part #
C487126
Package
SMD,D8xL7.9mm
Description
63V 68uF 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS