VMMD0621J330MV
MFR.Part #
VMMD0621J330MV
JLCPCB Part #
C487121
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
33uF 6.2mm 63V 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS