VKMJ2102E151MV
MFR.Part #
VKMJ2102E151MV
JLCPCB Part #
C487538
Package
SMD,D18xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 1.92A@100kHz 10000hrs@105℃ 150uF 18mm 21mm 250V ±20% SMD,D18xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS