VKMJ2101H152MV
MFR.Part #
VKMJ2101H152MV
JLCPCB Part #
C487376
Package
SMD,D18xL21mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1500uF 18mm 21mm 3.28A@100kHz 50V ±20% SMD,D18xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS