VKMI2102G560MV
MFR.Part #
VKMI2102G560MV
JLCPCB Part #
C487578
Description
-40℃~+105℃ 1.155A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 21mm 400V 56uF ±20% SMD,D16xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS