VKMI2102C151MV
MFR.Part #
VKMI2102C151MV
JLCPCB Part #
C487480
Description
-40℃~+105℃ 1.52A@100kHz 10000hrs@105℃ 150uF 160V 16mm 21mm ±20% SMD,D16xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS