VKMI2101K681MV
MFR.Part #
VKMI2101K681MV
JLCPCB Part #
C487424
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 2.27A@100kHz 21mm 680uF 80V ±20% SMD,D16xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS