VKMI1702D820MV
MFR.Part #
VKMI1702D820MV
JLCPCB Part #
C487510
Description
-40℃~+105℃ 1.27A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 17mm 200V 82uF ±20% SMD,D16xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS