VKMI1702C121MV
MFR.Part #
VKMI1702C121MV
JLCPCB Part #
C487479
Description
-40℃~+105℃ 1.42A@100kHz 10000hrs@105℃ 120uF 160V 16mm 17mm ±20% SMD,D16xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS