VKMI1701H102MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKMI1701H102MV
JLCPCB Part #
C487374
Package
SMD,D16xL17mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 17mm 3.01A@100kHz 50V ±20% SMD,D16xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS