VKME1652H100MV
MFR.Part #
VKME1652H100MV
JLCPCB Part #
C487596
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10uF 16.5mm 260mA@100kHz 500V ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS