VKME1302A680MV
MFR.Part #
VKME1302A680MV
JLCPCB Part #
C487438
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 13mm 68uF ±20% SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS