VKME1301E561MV
MFR.Part #
VKME1301E561MV
JLCPCB Part #
C487331
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1.76A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 25V 560uF ±20% SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS