VKME1001K820MV
MFR.Part #
VKME1001K820MV
JLCPCB Part #
C487408
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10mm 668mA@100kHz 80V 82uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS