VKMD1652D220MV
MFR.Part #
VKMD1652D220MV
JLCPCB Part #
C487500
Package
SMD,D8xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16.5mm 200V 22uF 320mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS