VKMD1252C220MV
MFR.Part #
VKMD1252C220MV
JLCPCB Part #
C487460
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 160V 160mA@100kHz 22uF 8mm ±20% SMD,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS