VKMD1252A470MV
MFR.Part #
VKMD1252A470MV
JLCPCB Part #
C487434
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 47uF 585mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS