VKMD1001K470MV
MFR.Part #
VKMD1001K470MV
JLCPCB Part #
C487404
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 470mA@100kHz 47uF 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS