VKMD1001J470MVTM
MFR.Part #
VKMD1001J470MVTM
JLCPCB Part #
C19193632
Package
SMD,D8xL10mm
Description
10mm 47uF 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS