VKMD1001J101MV
MFR.Part #
VKMD1001J101MV
JLCPCB Part #
C487384
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 10mm 63V 8mm 902mA@100kHz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS