VKMC1201A471MV
MFR.Part #
VKMC1201A471MV
JLCPCB Part #
C487291
Package
SMD,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 470uF 545mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS