VKMC1001V121MV
MFR.Part #
VKMC1001V121MV
JLCPCB Part #
C487344
Description
-55℃~+105℃ 10mm 120uF 35V 550mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS