VKMC1001E151MV
MFR.Part #
VKMC1001E151MV
JLCPCB Part #
C487325
Description
-55℃~+105℃ 10mm 150uF 25V 540mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS