VKMB1002E2R2MV
MFR.Part #
VKMB1002E2R2MV
JLCPCB Part #
C487518
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.2uF 250V 5mm 7000hrs@105℃ 98mA@100kHz ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS