VKMB1001HR47MV
MFR.Part #
VKMB1001HR47MV
JLCPCB Part #
C487348
Description
-55℃~+105℃ 10mm 21mA@100kHz 470nF 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS