VKMB1001H4R7MV
MFR.Part #
VKMB1001H4R7MV
JLCPCB Part #
C487352
Description
-55℃~+105℃ 10mm 4.7uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 89mA@100kHz ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS