VKMB1001A101MV
MFR.Part #
VKMB1001A101MV
JLCPCB Part #
C487286
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 10mm 181mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS