VK7E0841K390MV
MFR.Part #
VK7E0841K390MV
JLCPCB Part #
C486947
Description
10mm 39uF 8.4mm 80V ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS