VK7D0792D6R8MV
MFR.Part #
VK7D0792D6R8MV
JLCPCB Part #
C486967
Description
200V 6.8uF 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS