VK7D0791H330MV
MFR.Part #
VK7D0791H330MV
JLCPCB Part #
C486926
Description
33uF 50V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS