VK7C0771K100MV
MFR.Part #
VK7C0771K100MV
JLCPCB Part #
C486943
Description
10uF 6.3mm 7.7mm 80V ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS