VK7B0791J100MV
MFR.Part #
VK7B0791J100MV
JLCPCB Part #
C486933
Description
10uF 5mm 63V 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS