V3MC0581V101MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
V3MC0581V101MV
JLCPCB Part #
C5148438
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 300mA@100kHz 35V 5.8mm 520mΩ@100kHz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS