PKCLB1E222MF
MFR.Part #
PKCLB1E222MF
JLCPCB Part #
C269838
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
2200uF 25V 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS