PKCE21V471MF
MFR.Part #
PKCE21V471MF
JLCPCB Part #
C269851
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 3000hrs@105℃ 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS