PKCD31E681MF
MFR.Part #
PKCD31E681MF
JLCPCB Part #
C269914
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
20mm 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS