OLKJ2501V222MFCG
MFR.Part #
OLKJ2501V222MFCG
JLCPCB Part #
C22464726
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
18mm 2200uF 25mm 35V ±20% Plugin,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS