OLKE2002G180MF
MFR.Part #
OLKE2002G180MF
JLCPCB Part #
C22391550
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 18uF 20mm 400V ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS