OLKD1152D100MF
MFR.Part #
OLKD1152D100MF
JLCPCB Part #
C22464685
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10uF 11.5mm 200V 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS