OLKC1101E221MF
MFR.Part #
OLKC1101E221MF
JLCPCB Part #
C5290001
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 220uF 25V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS