OLKC0902G1R8MF
MFR.Part #
OLKC0902G1R8MF
JLCPCB Part #
C22391573
Description
1.8uF 400V 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS