NPXL1400J562MJTM
MFR.Part #
NPXL1400J562MJTM
JLCPCB Part #
C2891074
Package
Plugin,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14mm 5600uF 6.3V ±20% 插件,D12.5xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS