NPXE1001C102MJTM
MFR.Part #
NPXE1001C102MJTM
JLCPCB Part #
C2976226
Package
Plugin,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 10mm 16V ±20% 插件,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS