NPXD1101A102MF
MFR.Part #
NPXD1101A102MF
JLCPCB Part #
C2891126
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
1000uF 10V 11mm 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS