NPXC1501E821MJTM
MFR.Part #
NPXC1501E821MJTM
JLCPCB Part #
C20539514
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
15mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 820uF ±20% 插件,D6.3xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS