NPXC1001V181MJTM
MFR.Part #
NPXC1001V181MJTM
JLCPCB Part #
C2976309
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 180uF 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS